Petrus Johannes den Elzen, 19371947 (aged 10 years)

Name
Petrus Johannes /den Elzen/
Given names
Petrus Johannes
Nickname
Pietje
Surname prefix
den
Surname
Elzen
Birth January 12, 1937 41 30
Death of a paternal grandmotherJohanna van Graas
September 25, 1942 (aged 5 years)
Source: Bidprentje
Burial of a paternal grandmotherJohanna van Graas
September 28, 1942 (aged 5 years)
Source: Bidprentje
Text:

Begraven op het kerkhof van de St. Jozefparochie.

Death July 28, 1947 (aged 10 years)
Family with parents
father
18951965
Birth: January 25, 1895 42 35Haarlemmermeer, Noord-Holland, Nederland
Death: July 23, 1965Noordwijkerhout, Zuid-Holland, Nederland
mother
19061982
Birth: August 29, 1906Noordwijkerhout, Zuid-Holland, Nederland
Death: November 30, 1982Noordwijkerhout, Zuid-Holland, Nederland
elder sister
19281968
Birth: September 15, 1928 33 22Noordwijk, Zuid-Holland, Nederland
Death: April 21, 1968Leiden, Zuid-Holland, Nederland
17 months
elder brother
19301930
Birth: February 7, 1930 35 23Noordwijkerhout, Zuid-Holland, Nederland
Death: April 5, 1930Noordwijkerhout, Zuid-Holland, Nederland
12 months
elder brother
19311986
Birth: January 21, 1931 35 24Noordwijkerhout, Zuid-Holland, Nederland
Death: September 12, 1986Noordwijkerhout, Zuid-Holland, Nederland
2 years
elder brother
Hans den Elzen
19331987
Birth: March 14, 1933 38 26Noordwijkerhout, Zuid-Holland, Nederland
Death: June 26, 1987Leiden, Zuid-Holland, Nederland
21 months
elder brother
Dick den Elzen
19341996
Birth: November 25, 1934 39 28Noordwijkerhout, Zuid-Holland, Nederland
Death: November 16, 1996Ettalong, New South Wales, Australië
2 years
himself
19371947
Birth: January 12, 1937 41 30Noordwijkerhout, Zuid-Holland, Nederland
Death: July 28, 1947Noordwijkerhout, Zuid-Holland, Nederland
sister
Private
sister
Private
sister
Private
brother
Private
brother
Private
brother
Private