Meijnsie Cornelis Keth, 1684

Name
Meijnsie Cornelis /Keth/
Given names
Meijnsie Cornelis
Nickname
Clementia
Surname
Keth
Christening May 19, 1684 44 29 (aged 0 days)
Address: St. Jan
Text:

Getuigen: Cornelis Claassen en Aaltje Cornelis

Note: De datum was 19-05-1685. Ivm volgende doopjes dit een jaar vroeger ingevoerd.
Death of a motherAppollonia Simons NN
before 1700 (aged 15 years)
Death of a fatherCornelis Ariensz Keth
about 1710 (aged 25 years)
MarriageJoannes Jansz den ElsenView this family
February 3, 1722 (aged 37 years)
Death of a husbandJoannes Jansz den Elsen
before 1737 (aged 52 years)
Death
Yes

Family with parents
father
16401710
Birth: about 1640Zoeterwoude, Zuid-Holland, Nederland
Death: about 1710Zoeterwoude, Zuid-Holland, Nederland
mother
16551700
Birth: about 1655Zoeterwoude, Zuid-Holland, Nederland
Death: before 1700Zoeterwoude, Zuid-Holland, Nederland
herself
1684
Christening: May 19, 1684 44 29Zoeterwoude, Zuid-Holland, Nederland
Death:
Family with Joannes Jansz den Elsen
husband
16871737
Christening: May 3, 1687 42 42Zoeterwoude, Zuid-Holland, Nederland
Death: before 1737Zoeterwoude, Zuid-Holland, Nederland
herself
1684
Christening: May 19, 1684 44 29Zoeterwoude, Zuid-Holland, Nederland
Death:
Marriage
Marriage: February 3, 1722Zoeterwoude, Zuid-Holland, Nederland
Joannes Jansz den Elsen + Marijtje Cornelis van Leeuwen
husband
16871737
Christening: May 3, 1687 42 42Zoeterwoude, Zuid-Holland, Nederland
Death: before 1737Zoeterwoude, Zuid-Holland, Nederland
partner’s partner
16901722
Birth: about 1690 30
Death: before 1722Zoeterwoude, Zuid-Holland, Nederland
Marriage
Marriage: November 25, 1715Veur, Leidschendam-Voorburg, Zuid-Holland, Nederland
2 years
step-daughter
17171780
Christening: October 31, 1717 30 27Zoeterwoude, Zuid-Holland, Nederland
Death: November 15, 1780Zoeterwoude, Zuid-Holland, Nederland
22 months
step-daughter
17191772
Christening: August 30, 1719 32 29Zoeterwoude, Zuid-Holland, Nederland
Death: June 23, 1772Zoeterwoude, Zuid-Holland, Nederland
Christeninghttp://www.oudzoeterwoude.nl/
Text:

Getuigen: Cornelis Claassen en Aaltje Cornelis

Marriagehttp://www.oudzoeterwoude.nl/
Christening

De datum was 19-05-1685. Ivm volgende doopjes dit een jaar vroeger ingevoerd.